Lakás (téglaépítésű) Eladó Budapest VI. kerület - Eötvös utca

Eladó Budapest VI. kerület Lakás (téglaépítésű)
37 m2Alapterület 1 + 1 Szoba
63 900 000 Ft Ár
Hitelkalkuláció folyamatban... Loading
384135Azonosító
További adatok

Udvari Kilátás

Felújított Állapot

Tégla Szerkezet

Gáz (konvektor) Fűtés

Összkomfort Komfort

Utcán, közterületen Parkolás

Emelet 1

Van Lift

Kiváló Tömegközlekedés

Nem Amerikai konyhás

Nincs Kertkapcsolat

1900 Építés éve

Közös költség 9 000 Ft

Északnyugati Tájolás

Felújított, liftes házban, felújított lakás eladó !

A kerület kedvelt utcájában, múlt század elején épült, 2012-ben teljes körűen felújított, zöld növényekkel díszített, liftes házban, 2022-ben felújított, két külön bejáratú szobás lakás eladó. A lakás a belső, tágas és világos udvarra néz, csendes. A lakóközösség jó.
Belmagasság: 3,8 méter - a galéria feletti rész 1,6 méter.

Fűtés: konvektor (gáz), fürdőszobában fali eleketromos melegítő. Melegvíz: villanybojler.
Közös költség: 9.000.-Ft - korlátlan vízfogyasztással (vízóra: van - hitelesítés után a közös költség csökken). Klíma (hűtő-fűtő): van.

Környezet: A Nyugati tér mellett az Oktogon is 4-5 perces sétával elérhető; tömegközlekedéssel a Városliget és Margit-sziget 10-15 perc alatt.

Közlekedés: Tömegközlekedés kiváló, M1-es ás M3-as metró, számos busz és trolibusz pár perces sétára található. A Nyugati pályaudvar közelsége miatt a vonatközlekedés is kiváló.
Parkolni az utcán lehet - fizetős övezet. Az éves parkolási engedély kerületi lakosoknak 36.000 Ft/év - részletes tájékoztató a kerület honlapján található.

Tökéletes választás azoknak, akik a nyüzsgés és a nyugalom közötti határon szeretnek mozogni, élni, ugyanakkor a kerület kedvelt befektetési célpont hazai és külföldi ingatlanfejlesztőknek, befektetni vágyóknak egyaránt.

(PM)
dr. Pető Tamás

dr. Pető Tamás

Hívjon bizalommal

+36-30-330-Mutasd!

További hirdetéseim

Ingatlaniroda
GDN Ingatlanhálózat - Kaposingatlan
+36 82 424 000